About

Про сайт: www.carpathiana.com - Замки, Палаци та Музеї Закарпаття.

    Ми (невелика група любителів історії та подорожей по Закарпаттю) створили сайт з метою зібрати  та висвітлити всю доступну інформацію про середньовічні замки, палаци нової доби та історичні музеї Закарпаття. Тут висвітлюється минуле найцікавіших історичних споруд і будівель краю, навіть тих, які вже перестали існувати. Для цього нами переглядається чимало сторінок  історичних онлайн-архівів, в яких заховано багато цікавого візуального та описового матеріалу.

    Ціллю нашого сайту є допомогти краще спланувати Вашу подорож по історичним місцям Закарпаття. А також вивчати історію Західної України, яка не всім відома. Оскільки територія України велика то кожна область, місто і навіть село має свою історію, яка є безперечно цікавою і насиченою. З нашого сайту можна дізнатись багато цікавих історичних фактів. Інформацію викладену тут ми постійно оновлюємо та додаємо нові факти чи ілюстрації, що з'являються внаслідок нових опублікованих наукових досліджень чи наших власних знахідок в історичних архівах.

    Наш сайт НЕ Є АФІЛІЙОВАНИМ з жодною державною, недержавною чи політичною організацією! Тому ми можемо дозволити собі робити власні незаангажовані висновки та публікації стосовно історичних локацій, персоналій та подій. При цьому ми завжди намагаємося бути  неупередженими, на стільки, на скільки це взагалі можливо.

Контактна форма